Evden Eve Nakliye Hizmeti

Evden Eve Nakliye hizmetimiz ile taşınmalarda eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz. Tüm taşınmalarda eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. Evdema nakliyat firması olarak bünyemizde yeni araç modelleri bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar düzenli bir şekilde bakımlardan geçirilmektedir. Ağır yükler veya ofis eşyaları için ise, uygun depolama alanlarına sahip olan araçlar temin edilmektedir. Evdema evden eve nakliyat araçlarının tamamı, k3 belgesine sahiptir. Bu belge sayesinde şehirler arası taşımacılık noktasında herhangi bir sorun çıkması engellenmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliye Hizmeti

evden eve nakliye

Firma, talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde araç yönlendirmektedir. Şayet eşyalara uygun araç modelinin firma bünyesinde bulunamaması durumunda, farklı firmalardan destek alınmaktadır. Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan Evdema Evden Eve Nakliyat, tüm eşyaları teknolojik araç modelleri ile güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca taşıma öncesinde söz konusu eşyalar sigortalanmakta ve güvenlik daha da arttırılmaktadır.

Asansörlü Nakliye Hizmeti

Asansörlü nakliyat fiyatları, eşya sayısına, binanın kat planına ve güzergahın uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firma, ne olursa olsun hesaplı fiyatlar ile hizmet vermektedir. Tüm eşyalar özenle incelendikten sonra maliyet hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için evdema evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz. Talep ettiğiniz adreslere ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye İstanbul

Her zaman müşterilerimize en iyiyi sunabilmek adına çalışan firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız. Yerine getirmiş olduğumuz işlerin bize kattığı tecrübe, geniş servis ağımızı yönetebildiğimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz güçlü referans ağımızın bize vermiş olduğu öz güven ile evden eve nakliyat başta olmak üzere her türlü taşımacılık ve depolama işlemlerinize özel çözümler üretiyoruz. Asansörlü nakliye hizmetlerimizi dışında da sadece asansör kiralayabilirsiniz. Kiralık asansör hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.