İstanbul kiralık asansör; İstanbul’da Asansör Kiralama Hizmeti ile en iyi yük taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Ayrıca sadece asansör’de kiralama yapabilirsiniz. Asansör kiralama, eşya taşımacılığı veya sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

kiralık asansör

1 Step 1
HIZLI TEKLİF İSTE
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

 Kiralık Asansör İstanbul

Evdema Nakliyat olarak sizlere sunduğumuz hizmetler içerisinde asansör kiralama da vardır. Yandaki formu doldurarak hızlı bir şekilde nakliye asansörü kiralama fiyatları için teklif alabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere hızlı bir şekilde dönüş sağlayacaktır. Lütfen asansöre ihtiyacınız var ise hemen yandaki formu doldurunuz. Yada diğer iletişim kanallarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Yük ve Eşya Taşımada Asansör Seçenekleri

İstanbul’da en iyi yük ve eşya taşıma firmaları arasında olan Evdema nakliyat ile ev taşıma, ofis taşıma, fabrika taşıma ve daha bir çok taşıma alanında hizmet vermektedir. Tüm  hizmetlerimizde % 100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Çalışmalarımızda birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve iş  güvenliğidir. Tüm çalışmalarımızda iş  güvenliği ve taşıma sigortası ile eşyalarınızı taşıyoruz.

Kiralık Asansör Hizmeti

Kiralık asansör hizmeti ve evden eve eşya taşıma hizmeti ile uzun yılların deneyimi ile nakliye sektöründe hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimiz de eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. Böylece daha güvenli bir taşıma sağlıyoruz.

Evdema Nakliyat, eşya ve yük taşıma hizmetleri ile beraber asansör hizmetini de 7 gün 24 saat kesintisiz olarak profesyonel ekip ve ekipmanlar ile sağlamaktadır.

Hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye konusunda deneyimli personelleri ile daima müşteri memnuniyeti ile hizmet sağlamaktadır.  Asansör Kiralama da en uygun fiyatlar ile sizlere hizmetlerimiz sunuyoruz.

Kiralık Nakliye Asansörü

Eşya nakliyelerinde karşılaşılan en büyük sorunlardan birisi yüksek katlara eşya taşımasıdır. Yüksek katlara eşya taşıma konusunda ne kadar deneyimli olursanız olun kesinlikle problemler çıkabilir. Bu konuda en iyi çözümlerden birisi Mobil asansör olarak bildiğimiz asansör sistemleridir. Bu asansörler yük ve eşya taşımasında hem kolaylık sağlar hem de hızlı ve pratik bir çözümdür.

Eşyalarında daha sağlıklı bir şekilde taşınmasında en büyük rolü bu tür sistemler sağlamaktadır. Bu konuda Evdema Nakliyat olarak sizlere sunduğumuz kiralık asansör hizmetini İstanbul’un her yerine 7 gün 24 saat sağlamaktayız. Deneyimli personellerimiz ile sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır.  Taşınmalarda sigorta çok önemli olup herhangi bir durumda eşyalarınıza gelecek zarar şirketimiz tarafından gerçek değerinde karşılanmaktadır. İletişim için Asansör kiralama iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Asansör Kiralama Hizmeti

Güvenli ve sağlıklı bir sürecin sonunda eşyalarınızın istenilen noktaya taşınabilmesi için, kiralık asansör hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Yüksek teknolojiye sahip olan sistemler sayesinde, eşyalarınız artık daha hızlı ve güvenli şekilde yeni adresine ulaşacak. Kurumsal hizmet anlayışımızla ele aldığımız çalışmalarımız doğrultusunda, eğitimli ve tecrübeli personelimiz süreç içerisinde yer alır. Çalışmaların başından sonuna kadar ele aldığımız sigortalı hizmetimiz, tüm eşyalarınızın güvenli şekilde nakliye edilmesine olanak tanımaktadır.

Şehir İçi ve Şehirler Arası Kiralık Asansör Hizmeti

Şehir içi ve şehirlerarası olmak suretiyle Türkiye’nin dört bir yanına kiralık asansör hizmeti sunuyoruz. Amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve kaliteli hizmet anlayışıyla, kısa sürede güvenle eşyaları taşımaktır. Ayrıca bunu gerçekleştirirken sigortalı olarak ele aldığımız süreç, çok uygun fiyatlar eşliğinde destekleniyor.

Özellikle binaları merdivenlerinde yaşanacak sorunlar ya da farklı problemleri karşı, asansör sistemleri akılcı çözüm yöntemi sağlamaktadır. Bulunduğunuz yer itibariyle bu konuda en iyi hizmeti almak için, hemen bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Sigortalı Kiralık Asansör Hizmeti

Söz konusu nakliye olduğu zaman şüphesiz sigorta büyük öneme sahiptir. Özellikle büyük ve önemli kuruluşlar altında nakliye firmaları, tüm eşyaları sigortalı şekilde taşır. Bunun bilincinde hareket eden firmamız, bütün eşyalarımızı sigorta dahilinde nakliye etmektedir.

Kiralama yöntemi üzerinden firmamız bünyesinde elde edeceğiniz asansör sistemleri sayesinde, eşyalarınız sorunsuz biçimde taşınmaktadır. Bütün eşyalarınız sözleşme ile beraber sigortaya alınır ve asansör sistemleri eşliğinde uzman kadromuz üzerinden nakliye edilir.

 Deneyimli Kadromuz ile Kiralık Asansör Hizmeti

Asansör sistemleri her ne kadar büyük kolaylık sağlasa bile, bu sistemlerin kullanılması da bir o kadar önemlidir. Eşyaların doğru şekilde yerleştirilmesi ve indirilmesi veya çıkarılması konusunda, tecrübeli çalışanlar süreç içerisinde yer almalıdır. Bu konuda sağladığımız hizmet anlayışımız tecrübeli ve eğitimli personel dahilinde gerçekleşir. Böylece asansör sistemlerinin teknolojik yapısını en iyi şekilde bilen çalışanlarımız; sağlıklı, hızlı ve güvenli şekilde nakliye olanağı veriyor. Ne zaman isterseniz 7/24 bize ulaşabilir ve güvenli şekilde eşyaların nakliyesine imkan tanıyabilirsiniz.

 Tüm Eşyalar İçin Kiralık Asansör Hizmeti

Hem ev hem de işyerleri için eşyalar değişkenlik gösterebilir. Burada önemli olan ortak şekilde her türlü eşyanın asansör sistemleri ile güvenli biçimde nakliye edilmesidir.

 

  •  – Beyaz eşyalar
  •  – Mobilya grupları
  •  – Teknolojik cihazlar
  •  – Değerli tablolar
  •  – Ofis eşyaları
  •  – Yüksek fiyatlı müzik aletleri
  •  – Asansör sistemleri taşınacak diğer her türlü eşyalar

Bu şekilde kiralık olarak elde edebileceğiniz asansör sistemleri sayesinde, eşyalarınızın kısa sürede yeni adrese ulaşmasına olanak tanıyabilirsiniz. Üstelik bu konuda sunduğumuz uygun fiyatlar eşliğinde kiralama gerçekleştirebilir; eski ve yeni adresinizde eşyaların nakliyesini izleyebilirsiniz.

Kiralık Asansör Fiyatları

Bütçenize uygun fiyatlar üzerinden verdiğimiz hizmet sayesinde, asansör sistemlerinden ne zaman isterseniz yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini İlke edindiğimiz hizmet anlayışımız, sizlere en iyisini sunmak için Ar-ge çalışmaları üzerinden devam ediyor. Bu doğrultuda gündemi takip ederek, teknolojik açıdan yüksek potansiyele sahip asansör sistemlerini sizlere sunmaktayız. Bir çok alanda kullanılan asansörlerimizi kiralamak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere en iyi teklifi vereceğimizi garanti ediyoruz. İstanbul’da en uygun asansör kiralama hizmetini sizlere sunuyoruz. İletişim sayfamızdan veya yukarıdaki form aracılığı ile teklif alabilirsiniz. Eğer isterseniz de hemen 0850 450 94 34 telefon numaramızı  araya bilirsiniz.

Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız gerekli titizlik ve hassasiyet ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu nedenle kiralık asansör fiyatları firmamız aracılığı ile uygun fiyatlara sunulmaktadır. Taşıma sağlanacak yer, taşınacak eşyanın durumuna göre mobilya mobil asansör fiyatları değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı çözümler için firmamız müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.