Ofis Taşımacılığı ile Evdema Nakliyat; her geçen gün taşımacılık sektörüne artan itibarı ile güvenilir ve profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Evdema Nakliyat konusunda uzman ve hizmet için eğitime tabi tutulmuş ve nakliyat konusunda bilinçli bir kadro ile ofis taşımacılığında hizmet vermektedir. Evdema Nakliyat’ın en önemli amacı; ofis eşyalarınızı güvenilir ve profesyonel şekilde yeni adresine ulaştırmaktır. Evdema Nakliyat, nakliye işini sadece eşya taşımacılığı olarak görmemekte ve her daim müşterilerinin istek ve taleplerine karşılık vermektedir.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı
Ofis taşımacılığı

Ofis taşımacılığında Asansör Hizmeti

Ofis taşınmalarında İstanbul içerisinde kiralık asansör hizmeti ve konusunda deneyimli personellerimiz ve uzman ekipmanlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Ofisler çoğu firmanın faaliyetlerini yürüttüğü yerdir. Firmalar müşterileri ile ilk görüşmelerini ofislerinde gerçekleştirmektedirler. Her türlü yasal evrak, firmaya ait özel dosyalar ve firma ve müşteri arasında gerçekleştirilen sözleşmeler ofislerde bulunmaktadır. Bu sebeple ofis taşınmaları büyük bir özen istemektedir. Ofis ve iş yeri nakliyat hizmeti; evden eve nakliyat hizmetine göre daha bilinçli, dikkatli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir.

Taşımacılık hizmetine büyük titizlik gösterip, önem vermektedir. Müşteri ile belirlenen gün ve saatte söz verildiği gibi ofis taşıma hizmetini vermektedir. Evdema Nakliyat’ın benimsediği en önemli ilke müşteri memnuniyetidir. Nakliyat işlemleri; meşakatli, güvenli ve özveri gerektiren en önemli işlerden biridir. Ofis taşımacılığı da diğer taşıma daha çok özen isteyen taşıma çeşitlerinden biridir.